Домен продаётся. Связаться с владельцем

Караоке на домашньому комп'ютері

Вже мало кого в Україні сьогодні здивуєш словом “караоке”. Подібні розваги тепер присутні не лише в барах, ресторанах та нічних клубах, а і у власних оселях. Iснує можливість не лише розважати себе та друзів цим захоплюючим способом як дома так і в офісі, але і створювати власні караоке-пісні, використовуючи звичайний комп'ютер, оснащений якісною звуковою картою та динаміками

До речі! На нашому сайті Ви так само можете ознайомитися з ціновими пропозиціями на аудіотехніка

Про що йде мова.

Існують спеціальні програми, що дозволяють перетворити будь-який сучасний комп'ютер на справжній караоке-центр. Спробуємо зробити огляд такого програмного забезпечення.

Караоке плеєри

В Інтернеті можна знайти багато безплатних або умовно-безплатних версій караоке-плейєрів та безліч всесвітньо відомих популярних мелодій.

Такі програми мають можливість програвати файли у популярних форматах MID, KAR та ST3, змінювати темп, гучність та тональність, відображати слова як у окремому вікні так і на весь екран, а деякі навіть редагувати файли. Виконувати файли можна як по одному, так і відповідно до наперед сформованого списку.

Ми рекомендуємо наступні програвачі: RealOrchestra, GALAKAR player, STAR 3, MidMaze, vanBasco Karaoke Player (www.vanbasco.com), WinKaraoke Player, Midi-oke!, SOFT KARAOKE, SMFKAR4 та багато інших.

Формати файлів

Караоке з музикою в форматі MIDI, в основному, зустрічаються в файлах таких типів: *.ST3, *.MID та *.KAR. Перевага подібних файлів в тому, що музика записується не у звичайному цифровому вигляді, а у вигляді партитур (послідовності команд) для різноманітних інструментів, звучання яких імітує звукова карта комп'ютера. Завдяки цьому розмір файлу з описом фонограми пісні та слів вимірюється приблизно десятком кілобайт за хвилину звучання.

Також, як було згадано, подібні файли містять слова пісні, що відображуються на екрані синхронно зі звучанням музики.

Знайти колекції файлів у форматах караоке в Інтернеті можна за багатьма адресами. Досить велика колекція російсько- та англомовної естради, наприклад, розміщена за адресою www.newkaraoke.narod.ru. Також тут можна знайти багато програм, що дозволяють самому створювати караоке-файли. Значна кількість хітів іноземної естради та класики знаходиться, наприклад, на сайті www.vanbasco.com (разом з безплатною версією плеєра).

Як створити караоке-файл

Ви можете не лише використовувати готові мелодії, що знайшли в Інтернеті, але й самостійно створювати караоке-варіанти власних та популярних пісень. Для створення файлу в форматі караоке Вам потрібно мати:

- файл в форматі MIDI з музичним супроводом (створити подібний файл можна і самостійно, маючи музичну освіту та скориставшись відповідним музичним редактором, наприклад, MagicScore, www.dgalaxy.net/magicscore.php);

- текст пісні, який потрібно буде певним чином розбити на склади;

- програму для створення караоке файлів (наприклад, Karaoke Maker, WinKaraoke Creator, KaraWin та інші).

Дуже корисним та цікавим є той факт, що за допомогою вказаних програм — музичних та караоке редакторів — можна запросто “витягнути” з караоке версії та роздрукувати як текст улюбленої пісні, так і її аранжировку у вигляді нот для усіх використаних інструментів. І більше не треба підбирати улюблену мелодію та записувати слова, вслуховуючись у записи пісень!!! Знайдіть відповідний файл та насолоджуйтесь (не забуваючи про авторські права).

Сподіваємося, що за допомогою наших порад Ви зможете розважити своїх друзів підчас вечірки чи колег під час корпоративного свята такою цікавою та корисною розвагою, як спів караоке. Бажаємо розкритися усім Вашим талантам! Чекаємо Ваших питань та відгуків на статтю.

Неменш корисну інформацію Ви можете отримати в розділі ціни на аудіотехніка

Автор: Сергій Редчиць
Джерело: http://www.technohit.com.ua