Домен продаётся. Связаться с владельцем

Тостер - швидко та смачно

Вам важко кожного ранку вигадувати до сніданку щось смачненьке для всієї родини? Якщо Ви шукаєте спосіб снідати кожний день швидко і смачно, Вам потрібен тостер. Здавалося б, ну що там особливого — просто підсмажений хліб! Та все ж, це одна з найсмачніших речей на світі. Тости можна їсти окремо або зробити бутерброд, подати з яєчнею чи з варенням, або вживати будь-яким іншим способом у відповідності до Ваших уподобань. І головне — все це не вимагає особливих витрат часу і сил. Треба лише прийняти рішення і вибрати серед різноманіття моделей саме ту, що потрібна Вам...

До речі! На нашому сайті Ви так само можете ознайомитися з ціновими пропозиціями на тостери

Щоб зробити правильний вибір, передусім слід визначитися з місткістю і розмірами. У залежності від моделі, тостер може бути розрахований на два або чотири тости. Хоч, звичайно, це не перешкодить Вам за бажанням підсмажити лише одну або три скибки хлібу за раз. Проте, якщо у Вас велика сім'я, краще вибрати модель з більшою кількістю тостів. У різних моделей тостерів може бути одне або два відділення для тостів. Моделі з одним відділенням довгасті, скибки хліба для тостів розташовуються поряд, без перегородок. Тостери з двома відділеннями більш компактні, скибки вміщуються паралельно та розділені перегородкою.

У деяких тостерів існує спеціальна поличка, на якій зручно підсмажувати булочки чи пиріжки. Робити це можна одночасно з приготуванням тостів, або окремо.

Звичайно, до тостеру завжди потрапляють кришки. Якщо їх вчасно не видаляти, вони починають горіти, створюючи неприємний запах. Дуже зручно, якщо у тостера є висувний піддон для видалення кришок.

У всіх тостерів є регулюючий термостат, за допомогою якого можна вибрати оптимальний режим приготування. Ви можете отримати більш або менш підсмажені хлібці, вибираючи відповідний режим та регулюючи швидкість приготування. У більшості моделей тостерів термостат розраховано на 6-7 позицій регулювання температури, хоч є тостери і з більшою кількістю позицій. Бувають тостери з плавним регулюванням температури. Великою перевагою для тостеру є електронне управління, яке контролює час обсмажування скибок хлібу в залежності від обраної температури. Без електронного управління Вам доведеться самостійно стежити, щоб хліб не підгорів і підсмажився рівномірно.

По закінченні заданого часу тостер автоматично відключається, або подає попереджувальний сигнал. У багатьох моделях підсмажені хлібці викидаються назовні тостеру за допомогою спеціальної пружини, яку Ви попередньо вручну стискаєте, розміщуючи хлібці у тостері. Якщо при цьому хлібці вилітають з тостеру, як з гармати, і летять на підлогу - не соромтеся повернути такий прилад назад до магазину. Такого бути не повинно. Також зверніть увагу, чи рівномірно відбувається підсмажування. Якщо з одного боку чи в одному кутку хліб підгорів, а у іншому - ледь нагрівся, то це також ознака несправності чи конструктивної недоробки.

Для приготування тостів бажано використовувати спеціальний хліб. Сьогодні його легко можна придбати в будь-якому супермаркеті. Такий хліб має відповідну форму, що розрахована спеціально для використання у тостерах, та відразу порізаний на відповідної товщини скибки. Звичайно, можна смажити у тостерах і той хліб, який Ви більш за все полюбляєте, але у цьому випадку слід буде проекспериментувати, підбираючи потрібний час та режим приготування.

Тостер цілком безпечний у використанні. Однак, слід пам'ятати декілька речей. По-перше, він нагрівається всередині цілком достатньо, щоб завдати опіку. Тому треба розмістити прилад подалі від маленьких дітей та не слід намагатися дістати хлібець з тостеру вручну. Також бажано не використовувати тостер біля паперових рушників чи інших легкозаймистих матеріалів. По-друге, не слід забувати, що це електроприлад. Як і інші електроприлади, його не можна мити, занурюючи у воду. І взагалі, краще тримати тостер подалі від кухонної мийки - довше прослужить.

Що стосується виробника, то радимо надавати перевагу техніці відомих марок. Але, в будь-якому випадку, слід завчасно потурбуватися про можливість повернення несправного приладу продавцеві - взяти чек та правильно заповнений гарантійний талон.

Неменш корисну інформацію Ви можете отримати в розділі ціни на тостери

Автор: Сергій Редчиць
Джерело: http://www.technohit.com.ua